Sunkvežimių remontas po avarijos


Mūsų paslaugos apima išsamų sunkvežimių remontą po avarijos, skirtą atkurti transporto priemonės būklę ir funkcionalumą po eismo įvykių. Specializuojamės visų tipų sunkvežimių kėbulo darbuose, mechaninėse sistemose ir elektros įrangos taisyme. Mūsų tikslas yra ne tik atstatyti pažeistas transporto priemonės dalis, bet ir užtikrinti, kad sunkvežimis grįžtų į kelią saugus, patikimas ir atitinkantis visus nustatytus saugumo standartus.

Sunkvežimių remontas po avarijos apima išsamų pažeidimų įvertinimą, originalių ar aukštos kokybės pakaitinių dalių panaudojimą ir detalių darbų atlikimą. Remonto procesas gali apimti kėbulo ištiesinimą, dažymą, stiklų keitimą, taip pat sudėtingus mechaninius ir elektros sistemų remontus. Atstatome viską, nuo pažeistų variklio dalių iki suspensijos ir stabdžių sistemų.

Mūsų įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys gilias žinias ir patirtį atkuriant sunkvežimius po įvairių eismo įvykių. Naudojame pažangiausias technologijas ir įrangą, kad užtikrintume aukščiausios kokybės remonto darbus. Mes garantuojame, kad mūsų atlikti remontai ne tik atkurs jūsų transporto priemonės estetiką, bet ir grąžins techninę būklę, lygią ar net geriau nei prieš avariją.

Kitos sunkvežimių remonto paslaugos

Susisiekite su mumis

Mūsų patyrusių specialistu komanda yra pasiruošusi jus pakonsultuoti apie mūsų teikiamas paslaugas, susisiekite jau dabar!

UAB ,,Kelio servisas Panevėžyje“ Tel.+370 699 346 72
UAB ,,Kelio servisas Šiauliuose‘‘ Tel.+370 652 413 69
UAB ,,Kelio servisas Utenoje“ Tel.+370 656 743 94